Chcete si získat uživatele Youtube nebo diváky internetové televize? Zasloužil by si váš web silné firemní video? Nebo si spíš myslíte na klasičtější média, jako jsou LCD obrazovky v MHD a televize v čekárnách? Jsme odhodláni dát vám přesně to, co potřebujete.

Pryč jsou časy, kdy natočení reklamy obstarával filmový štáb vyzbrojený technikou za miliony. Dnes to jde zvládnout v malém týmu lidí s technikou, která se vejde do jednoho auta.

Právě na takovou produkci se spezializujeme. A máme s tím skvělé zkušenosti.

Můžeme vám tak nabídnout nízkonákladovou tvorbu videa pro web, sociální sítě i pro tradiční média.

YouTube a spol.

Video obsah pro YouTube, internetové televize a sociální sítě mají svá dramaturgická, technická i další specifika. Myslíme na ně už při vývoji námětu a hlídáme si je až po finální střih. 

Propagační a firemní videa

Bude nám ctí navštívit ve vašich kancelářích, výrobních prostorách nebo na výročním teambuildingu. Do velké míry si dokážeme poradit i s vašimi vlastními archivními záběry.

Produktová videa

Víme jakou péči věnujete svým produktům, od výroby po samotný prodej. My se stejnou péčí zpracujeme jejich prezentaci pro vaše potencionální zákazníky. Promyšlený koncept, vhodná hudba a struktura reklamního spotu,  zafunguje lépe, než lecjaký prodejce.

TV spoty

Troufáme si i na první ligu v marketingové audiovizi. Těm, kterým ji svěříme, věříme – přesto budeme pozorně dohlížet na to, aby těch 30 vteřin slávy v TV patřilo do zlatého fondu vaší komunikace.

5 důvodů pro video natočené s námi
1. Na place to známe

Netočíme poprvé. Vedle práce pro stávající klienty máme ve svých portfoliích tvorbu pro velký svět reklamy a televize. Díky tomu umíme být platní i jako nositelé kreativního námětu nebo rovnou jako scénáristé.

2. Můžeme jet ostrou

Spolupracujeme s filmaři, za něž dáme klapku do ohně. Nejenže jejich práce by vydala na celý festival (a bylo by na co koukat). Ještě víme, co od nich čekat, i to, co oni očekávají od nás. V podstatě jsme připraveni.

3. Klidně buďte jenom divák

Přineseme vám všechno, co je pro vznik vašeho videa zapotřebí: navrhneme scénář, vytipujeme a domluvíme herce a lokace, obstaráme maskéry, rekvizity, zázemí, zajistíme postprodukci.

4. Nejsme zvyklí dělat scény

Víme, kdo to platí. Takže si dáme záležet na tom, abyste v každé fázi věděli, co se chystá, a kdykoli nám do toho mohli vstoupit. Neurazíme se – v případě videotvorby to je jedině vhodné.

5. Nebude to žádné drama

Obavy stranou. Náš produkční tým pracuje tak, abyste nemuseli platit více, než je nutné, a nečekali déle, než je vhodné. Samozřejmě, s vědomím žádoucí úrovně.

separator

Jak přistupujeme k tvorbě videa

Příprava je základ

Raději třikrát požádáme o posunutí timingu, než aby se na place něco pokazilo. S tímto vědomím se do hloubky věnujeme nejen produkční přípravě, ale také očekávání a názoru našich klientů.

Čas jsou peníze

Jsme tu pro klienty, kteří si nemohou dovolit rozhazovat za zbytečný luxus. Proto se snažíme být maximálně možným způsobem rychlí a levní. Co víc, začínáme v tom být opravdu dobří.

Kvalita je priorita

Snaha o co nejnižší náklady si někdy žádá velkou míru improvizace, jindy ústupky z původního konceptu. Nikdy však ne na úkor kvality, kterou si váš video obsah žádá.

separator

Jak to u nás chodí

Sejdeme se nad zadáním

Vyslechneme si, jaké máte požadavky a z čeho pramení, probereme s vámi možnosti. Na základě toho spolu s vámi sestavíme cenu a harmonogram, se kterým se obrátíme na nejvhodnější z našich externích produkcí.

Sejdeme se nad scénářem

Spolu se sejdeme nad prvotními náměty a prokonzultujeme možnosti natáčení vzhledem k času a rozpočtu. Na základě toho napíšeme rámcové scénáře a necháme nakreslit storyboardy, které vám odprezentujeme spolu s tipy na vhodné herce a lokace.

Sejdeme se na place

Jakmile si vyladíme představu o videu, rozjedeme spolu s filmaři přípravné práce, jako je povolení k natáčení, smlouvy s herci, shánění rekvizit a další činnosti, o kterých jsme si jisti, že je nechcete řešit.

Sejdeme se na dotočné

Natočený materiál nastříháme, ozvučíme a doleštíme barvy. Pohlídáme za vás také technické parametry, jako je vhodný formát, normalizace hlasitosti, vysílací data.

separator

Dáme se do toho?