Kariéra

 

Máme jasnou vizi, 9 let zkušeností, vášeň pro IT, tým špičkových specialistů a dveře otevřené pro nové parťáky do týmu.

Přidej se k nám a staň se součástí Abuco ICT, týmu pohodových lidí, které spojuje vášeň pro svět sítí, webových aplikací a online marketingu. Vznikli jsme před devíti lety jako projekt dvou kamarádů a nadšenců do IT. Vznikli jsme jen díky přátelství dvou kamarádů ze školy, kteří dnes stojí v čele firmy. Přátelská a otevřená atmosféra je proto jedním z pilířů, na kterých Abuco stojí i nadále.

Nováčci i ostřílení borci se tak u nás mají jako v bavlnce – nejenže je čeká kolektiv skvělých parťáků a špičkových odborníků, kteří se rádi podělí o své know-how, ale mohou si vybrat z řady benefitů (co bys řekl/a masáži jednou týdně přímo v kanceláři?) a do velké míry si mohou sami zvolit, co chtějí nebo potřebují. Uvažuješ o tom, že se k nám přidáš a máš specifické požadavky? Vybal je, uděláme vše pro to, abychom ti vyšli vstříc!

Aktuální nabídky:

 

Nezáleží nám tolik na dosaženém vzdělání, certifikátech a bohatém CV. Jde nám hlavně o to, jestli se umíš k práci postavit čelem, máš ambice růst a nadále se vzdělávat. Rádi tě proškolíme v oblasti, kde třeba trochu pokulháváš. Láká tě to? Staň se nepostradatelnou součástí našeho týmu! Dej nám o sobě vědět a pošli pár informací naší HR Lucii a společně se domluvíte na schůzce u nás v kanceláři nebo online.