PPC reklama ve vyhledávání

Pomocí PPC reklamy přivedeme na vaše stránky relevantní návštěvnost za optimální náklady!

SEO neplacené vyhledávání

Zoptimalizujeme Váš web pro výsledky vyhledávání a pomocí postupného linkbuildingu zvedneme jeho hodnocení pro vyhledávače.

Copywriting

Texty na webu musí zakázníka přesvědčit, aby nakoupil právě u Vás. Společně definujeme hlavní prodejní argumenty a následně napíšeme čtivé a přesvědčivé texty, které budou respektovat zásady SEO.

Zahraniční kampaně

Vyhledávač Google využívá většina světa, proto je AdWords výborný nástroj i pro zahraniční kampaně. Pomůžeme Vám vytvořit slovenské, anglické či jiné kampaně.

Webová analytika

Marketingové úsilí bez měření jeho výsledků je jako stavět dům poslepu. Pomůžeme vám nastavit měření Vašeho webu pomocí neplaceného nástroje Google Analytics a vysvětlíme Vám jak s ním pracovat.

Bannerová reklama

Grafická reklama je vhodná zejména pro posílení povědomí o vaší značce a pro vzbuzení zájmu o nové či méně známé produkty. Grafické podklady můžeme vytvořit my či Váš grafik.

Online marketing

Věříme, že online marketing je třeba řešit vždy komplexně a ve spolupráci s klientem. Rádi klientům naši práci vysvětlujeme a hledáme spolu s nimi to nejoptimálnější řešení. 

Velký důraz klademe na propojení digitálního marketingu a webové komunikace. Budeme Vaším oddělením digitálního marketingu, pokud ho ještě nemáte a novým zdrojem inspirace a nápadů a vaším ulehčením práce, pokud toto oddělení již máte.

Sami sebe vidíme jako Vašeho průvodce světem online byznysu. Vyražte spolu s námi na cestu!

5 důvodů proč zvolit nás
1. Silné technické zázemí

Vzhledem k tomu, že sami vyvíjíme i weby a webové aplikace, dokážeme Vám vždy poradit i s technickou stránkou věci. Úpravy na webu, jeho vývoj či tvorbu grafických podkladů dokážeme i sami zajistit.

2. Komplexní přístup

Jednotlivé části online marketingu nechápeme odděleně. Vždy se zaměřujeme na tu disciplínu či kombinaci, která v dané situaci dává největší smysl.

3. Nevadí nám ukázat naše karty

Jsme rádi, když budete i vy naší práci rozumět a budete se nám moci dívat tak trochu pod prsty. V průběhu naší spolupráce Vám proto budeme spoustu věcí vysvětlovat a budeme vás i učit, jak některé věci fungují.

4. Chceme být Vaším partnerem

Věříme, že dlouhotrvající spolupráce nemůže být jen o prostém vykonávání příkazů někoho jiného. Budeme Vaším partnerem ve světě online marketingu a vždy vás upozorníme na to, pokud něco nebude dávat smysl i za cenu toho, že se možná budeme trochu hádat.

5. Naše reference

Přes 80% našich klientů s námi spolupracuje dlouhodobě. Na jakých konkrétních projektech jsme se podíleli, se podívejte do našich referencí.

separator

Jak přistupujeme k online marketingu

Neustále hledáme nové příležitosti

Internet je turbulentní prostředí, které se neustále vyvíjí. Sledujeme trendy a novinky na trhu a využíváme je, pro naše klienty.

Svou práci vyhodnocujeme

Velkou výhodou online marketingu je velké množství dat. Tato data umožňují ověřovat si, zda předchozí úsilí přineslo efekt a jaký. Tomuto vždy přizpůsobujeme další práce.

Věříme v nutnost úzké spolupráce mezi námi a klientem

My rozumíme online marketingu a Vy rozumíte Vašemu byznysu. Jen úzkou spoluprací je možné dosáhnout vhodného výsledku. Budeme se s Vámi proto scházet, zjišťovat Vaše plány a hledat možnosti, jak jim přizpůsobit naši práci.

separator

Jak by to celé probíhalo?

  1. Zjistíme od Vás maximum vstupních informací

    Než připravíme nabídku, tak od Vás budeme potřebovat velké množství informací, abychom věděli, jak nejefektivněji začít.

  2. Navrhneme postup prací a naceníme ho

    Vypracujeme nabídku, která bude obsahovat jednotlivé budoucí práce a počet hodin, který nám zaberou. O nabídce s Vámi budeme rádi diskutovat, abychom jednotlivé kroky vysvětlili či případně upravili dle vašich zkušeností z Vašeho byznysu.

  3. Výsledky práce vyhodnotíme a postup vhodně upravíme

    Po odsouhlasení spolupráce začneme realizovat navržené řešení. Řešení obsahuje vždy i vyhodnocování, kdy se společně sejdeme a projdeme si, jak dodanou práci, tak její výsledky.

separator

Kolik to stojí?

Jelikož nabízíme zejména individuální řešení přizpůsobené maximálně vašim potřebám, které přinese vašemu byznysu nevětší efekt, je jen velmi málo služeb, které dokážeme balíčkově nacenit. Pro vytvoření konkrétní nabídky nás proto kontaktuje!

Naše výchozí hodinová sazba je 1 200 Kč. Při větším množství objednaných hodin a dlouhodobé spolupráci hodinová sazba klesá.

separator

Zajímá mě to, co mám dělat teď?