Tvorba webů a webových řešení

Poskytujeme kompletní služby v oblasti tvorby webových stránek a webových aplikací. Naše služby zahrnují plánování a přípravu, návrh designu, vývoj a následnou podporu.

Zaměřujeme se zejména na webové stránky, e-shopy a zakázkové webové aplikace jak pro externí tak interní využití.

Při tvorbě webu myslíme na vaše potřeby i potřeby vašich zákazníků. Vždy dbáme na to, aby webová prezentace nejen dobře vypadala, ale aby se i dobře používala a plnila své poslání. Hledáme rovnováhu mezi grafickým řešením a funkčností.

Máme zkušenosti s vývojem malých webů i s prací pro velké společnosti a rozsáhlejšími webovými aplikacemi. Více najdete v našich referencích

Webové stránky

Zajišťujeme kompletní tvorbu webových stránek. Připravíme pro vás grafiku, stránky kompletně zpracujeme, poskytneme hosting i následnou správu stránek

E-shopy

E-shopy vyvíjíme tak, aby byly přehledné a zákazníkům se na nich dobře nakupovalo. Podle přání a cenových možností klienta zpracujeme buď kompletní řešení na míru, nebo využijeme již existující open-source řešení, které přizpůsobíme potřebám klienta.

Redakční systémy - CMS

Webové stránky vybavujeme kvalitním redakčním systémem (CMS). CMS umožní snadnou správu webu a úpravu jeho obsahu bez nutnosti využití programátora.

Správa obchodních kontaktů - CRM

Dodáváme kvalitní CRM pro přehledné řízení vašich kontaktů a komunikace. Systém má velké možnosti úprav dle Vašich potřeb. K dispozici je i modul pro neziskový sektor.

Správce souborů online - DMS

Nabízíme implementaci již hotového řešení správy souborů online. Aplikace umožňuje přístup k souborům přes FTP, webové rozhraní, jednoduchou správu uživatelů a každodenní zálohování dat.

Aplikace na míru

Vytváříme individuální webové aplikace na míru. S jejich vývojem máme několikaleté zkušenosti.

Správa a rozvoj webových stránek

Víme, že vytvořením webu to nekončí. Rádi vám poradíme s jeho dalším rozvojem či zajistíme jeho spravování.

Web hosting

Pro naše projekty zajišťujeme kvalitní hosting. Servery máme umístěny v moderním datovém centru, které splňuje podmínky standardu TIER 3+. Reálná dostupnost serverů je 99,9%.

5 důvodů proč zvolit nás
1. Komplexní služby

Umíme zajistit kompletní realizaci webového řešení a to včetně hostingu, grafiky a online marketingové podpory projektu.

2. Flexibilita

Jsme schopni o navrženém řešení diskutovat a najít tak pro vás nejefektivnější řešení.

3. 80% klientů s námi spolupracuje dlouhodobě.

Snažíme se s klienty vytvořit partnerský vztah založený na důvěře a vzájemném respektu.

4. Profesionalita

Máme za sebou již desítky vytvořených menších i větších webů a aplikací. Na podrobnosti se podívejte do našich referencí.

5. Rychlost a kvalita

Dodržujeme dohodnuté termíny a při vývoji webu dbáme na kvalitní a funkční výsledek.

separator

Jak přistupujeme k vývoji webových stránek a aplikací

Používáme osvědčené technologie

Výsledné řešení ovlivňují i použité technologie, proto používáme zejména kvalitní a léty prověřené technologie. Naší hlavní doménou je technologie PHP. Jako redakční systém pro správu obsahu webu (CMS) využíváme nejčastěji open source řešení Drupal, které je postavené na PHP a je velmi uživatelsky přívětivé. V případě, že je PHP jazyk pro daný projekt nevhodný, jsme schopni pracovat i s jinými technologiemi a programovacími jazyky.

Myslíme na vyhledávače

Při vývoji webu myslíme i na to, aby byl web snadno čitelný pro vyhledávače a byla tak usnadněna jeho registrace vyhledávači. Naše weby jsou vždy vyvíjeny tak, aby respektovaly zásady SEO.

separator

Jak by to celé probíhalo?

 1. Vytvoříme nabídku dle vašich potřeb

  Na začátku si společně popovídáme o Vašich očekáváních, cílech projektu a skupině uživatelů, která bude web či aplikaci používat. Společně si pak stanovíme specifikaci hlavních funkcí projektu. Výsledkem společné diskuze bude nabídka obsahující cenu a termín dokončení vývoje webu či webové aplikace.

 2. Vytvoření a definování koncepce projektu

  Po odsouhlasení nabídky si společně specifikujeme finální koncepci projektu. Stanovíme strukturu webové stránky či aplikace a způsob její navigace, která bude vycházet z cílů webu či aplikace a předpokládaného obsahu.

  Dohodneme se také na termínech dodání podkladů ze strany klienta. Takovýmito podklady mohou být například texty či data do databáze.

 3. Grafický návrh

  Navrhneme podobu webových stránek či aplikace a zašleme Vám ji ke schválení. V této fázi se navrhne jen hlavní stránka. Až po zapracování vašich připomínek navrhneme ostatní stránky.

 4. Výroba webových stránek či aplikace

  Vývoj si rozdělíme do několika záchytných fází. Po dokončení každé takto stanovené části, Vám naši práci ukážeme, abychom si zkontrolovali, že jdeme tím správným směrem.

  V okamžiku, kdy jsou stránky či aplikace po programové stránce kompletně dokončeny, začneme je plnit obsahem. Celá tato fáze probíhá na testovací doméně.

 5. Testování a schválení webu či aplikace

  Před spuštěním webu či aplikace do ostrého provozu ji několikrát otestujeme. Po úpravě zjištěných chyb a připomínek z vaší strany web či aplikaci spustíme.

separator

Kolik to bude stát?

Dle vašeho rozpočtu společně najdeme cenově optimální řešení. Poradíme, co je naprosto nezbytné pro funkčnost daného řešení a co jde případně upravit do levnější podoby či dodělat později. Obvykle najdeme cenově přijatelné řešení pro obě strany.

separator

Mám zájem,co mám dělat?