Novinky nejen ze světa Abuco ICT

Bit.ly.com

10 rozšíření pro Google Chrome

12.02.2019

Google Chrome je jedním z nejrozšířenějších prohlížečů mezi marketéry a jedním z důvodů je bezesporu to, že nabízí obrovské množství rozšíření, které vám usnadní každodenní práci a ušetří spoustu času. Vybrali jsme pro vás deset rozšíření, která považujeme za opravdu užitečná a sami je používáme nejčastěji.

Detail
Farmacie v PPC systémech

Farmacie v PPC systémech

22.03.2018

Farmaceutické odvětví je z hlediska placené inzerce poměrně komplikované – platí zde spousta pravidel a omezení, které vycházejí z platné legislativy. V dnešním článku se podíváme na to, jaké možnosti jako inzerent v rámci jednotlivých systémů máte a jak vytěžit z PPC kampaní maximum.

Detail

7 SKVĚLÝCH FUNKCÍ V NOVÉM ROZHRANÍ ADWORDS

18.01.2018

Google po mnoha letech přišel s úplně novým uživatelským rozhraním, které by mělo být rychlejší (až o 20 %), přehlednější, ale především by nám všem mělo usnadnit práci a pomoci k lepším výsledkům. V průběhu tohoto roku by rozhraní mělo být spuštěno “naostro”, a se starou verzí se budeme muset rozloučit.

Detail

Upgrade na iOS 9.3.5.

31.08.2016

Doporučujeme zákazníkům s jablíčky update jejich zařízení na poslední iOS 9.3.5. z důvodů bezpečnostních chyb ve starších verzích.

dtest logo

Máme nového klienta v online marketingu - dTest

19.08.2016

Vyhráli jsme výběrové řízení na správu PPC kampaní pro časopis a webový portál dTest. Je velmi zajímavé se ponořit do světa testování produktů ze všech různých oblastí.  

Nové kanceláře

Abuco se stěhuje do nových prostor

17.08.2016

Hledali jsme dlouho, ale nakonec jsme našli krásné prostory. Abuco ICT se tak v září přestěhuje do  nových prostor na Praze 5 (Holečkova).

Nový klient Opero.cz

01.08.2016

Máme nového klienta Opero.cz , který za nedlouho otvírá krásné prostory pro práci kousek od Staroměstského náměstí.

Detail

Nová kolegyně v sekci Digital

20.07.2016

Máme novou posilu Hanu, která nám pomáha dělat pro klienty ty nejlepší PPC kampaně. 

Online Marketing Abuco

Delší reklamy na Google

20.07.2016

Reklamy mají nově povoleny více znaků. Rychlá implementace této změny může přinést výhodu před konkurencí. 

Detail